2018/11/21

Geriausią komandą buriantys „Lietuvos geležinkeliai“ siūlo apmokamas stažuotes Partnerių naujienos

Tvarią ir motyvuotą komandą kurianti „Lietuvos geležinkelių" įmonių grupė žengia dar vieną žingsnį – nuo šių metų lapkričio bendrovėje startuoja apmokamų stažuočių projektas „Augantys lyderiai".

Pasak „Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus Manto Bartuškos, projektu siekiama būsimiems profesionalams parodyti, kad dirbti, užsidirbti ir save realizuoti galima ir Lietuvoje.

„Šią vasarą „Lietuvos geležinkeliai" patvirtino ilgalaikę įmonės strategiją 2030. Vienas iš jos tikslų – suburti geriausią komandą. Anksčiau „Lietuvos geležinkelių" duris praverti ką tik studijas baigusiems buvo labai sunku, tačiau mes keičiamės – norime parodyti, kad šiandien sėkmingai karjerai vienoje didžiausių Lietuvos transporto įmonių reikia ne giminystės ryšių, bet noro ir kompetencijų", – sako generalinis direktorius Mantas Bartuška.

„Lietuvos geležinkeliuose" dirba ne vienas aukštos kvalifikacijos specialistas, studijas baigęs ir karjerą pradėjęs užsienyje. Vienas iš jų, šio projekto idėjos autorius Strategijos ir veiklos efektyvumo departamento direktorius Rokas Janutėnas.

„Atsinaujinę „Lietuvos geležinkeliai" suteikė man progą savirealizacijai ir galimybę prisidėti prie bendrovės transfomacijos. Džiaugiuosi galėdamas pritaikyti užsienyje įgytą patirtį ir tikrai nesigailiu savo sprendimu grįžti į Lietuvą", – sako R. Janutėnas.

Dalyvauti projekte kviečiami trečio-ketvirto kurso bakalauro arba magistro studijų studentai, studijuojantys tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Stažuotojams „Lietuvos geležinkeliuose" siūlomos net aštuonios sritys: teisė, žmogiškieji ištekliai, finansai, komunikacija, rinkodara, strategija ir plėtra, informacinės technologijos, transporto technologijos ir inžinerija.

Į kitų metų birželio-rugsėjo mėnesiais vyksiančias apmokamas stažuotes bus atrinkta 30 studentų, daliai jų vėliau planuojama pasiūlyti galimybę įsidarbinti „Lietuvos geležinkelių" įmonių grupėje.

Daugiau informacijos apie projektą: http://www.litrail.lt/stazuociu-projektas

Komentarai

Ankstesnė naujiena
Lietuvos 100-mečio proga – šimtas sėkmingai sugrįžusiųjų istorijų
Kita naujiena
Domėtasi iš užsienio į Panevėžį grįžusių mokinių integracija
Informacija atnaujinta: 2018-11-21
MENIU
  • 8 800 22922

Nemokamos linijos:

Skambinant iš užsienio (įprastas tarifas):

MENIU
  • 8 800 22922

Nemokamos linijos:

Skambinant iš užsienio (įprastas tarifas):

Reikia pagalbos?

Klauskite mūsų dabar!