2023/08/16

Mūsų komanda svečiavosi Palangoje MIC „Renkuosi Lietuvą“

Mūsų komanda rugpjūčio 9-11 dienomis pirmą kartą svečiavosi Palangoje, Jūratės ir Kastyčio skvere. Čia atidarėme punktą, kuriame teikėme nemokamas konsultacijas atostogaujantiems ir sugrįžti į Lietuvą nuolat gyventi svarstantiems užsienio lietuviams.

Rugpjūtis yra mėnuo, kai žmonės, svarstantys apie grįžimą į Lietuvą, yra labiau linkę susipakuoti lagaminus ir grįžti atgal visam laikui. Tai susiję tiek su vasaros atostogomis, tiek su netrukus prasidėsiančiais mokslo metais.

Lietuvos pajūris išlieka vasaros atostogoms sugrįžusių užsienio lietuvių traukos centru, tad Palangoje sutikome daug iš svetur atvykusių tautiečių. Tikime, kad priimti sprendimą grįžti yra lengviau, kai turi visą reikiamą informaciją, todėl džiaugiamės galėję gyvai pabendrauti, pasikalbėti apie gyvenimo Lietuvoje ir užsienyje skirtumus, panašumus ir sudėlioti individualius grįžimo planus.

Primename, kad teikiame nemokamas konsultacijas ir informaciją sugrįžtantiems arba atvykstantiems gyventi į Lietuvą Lietuvos Respublikos ir užsienio šalių piliečiams bei vykdome tikslines informacines kampanijas, siekiant palengvinti grįžimą/atvykimą į Lietuvą ir (re)integraciją. Taip pat siūlome nemokamas psichologo konsultacijas grįžtantiems.

Šis projektas – tobulas paruoštukas grįžtančiam žmogui. Tad kviečiame kreiptis į mus, kad galėtume padėti „paruošti namų darbus“, susidėlioti veiksmų planą ir pirmuosius žingsnius, o jums grįžimas taptų sklandžiu ir greitu procesu.

 

Komentarai

Ankstesnė naujiena
Lietuvių nebevilioja gyvenimas Skandinavijos šalyse?
Kita naujiena
Praktiniai patarimai grįžtantiems
Informacija atnaujinta: 2023-08-16
MENIU

Nemokamos linijos:

Skambinant iš užsienio (įprastas tarifas):

MENIU

Nemokamos linijos:

Skambinant iš užsienio (įprastas tarifas):