Mažeikių rajono savivaldybė

Iš viso gyventojų: 52 559

Per 2017 metus: Аtvyko: 301, išvyko: 1 071, Neto (pokytis): -770

Nedarbo lygis: 10,7%
VDU (į rankas): 691 eur

Vidutinė buto 1mkaina (2018.09): 598 EUR

LLRI savivaldybės indeksas: 4-5/54

Akmenės rajono savivaldybė Alytaus rajono savivaldybėAnykščių rajono savivaldybė Birštono savivaldybėBiržų rajono savivaldybė Druskininkų savivaldybėElektrėnų savivaldybėIgnalinos rajono savivaldybė Jonavos rajono savivaldybėJoniškio rajono savivaldybė Jurbarko rajono savivaldybė Kaišiadorių rajono savivaldybėKalvarijos savivaldybėKauno rajono savivaldybėKazlų Rūdos savivaldybėKėdainių rajono savivaldybėKelmės rajono savivaldybė Klaipėdos rajono savivaldybėKretingos rajono savivaldybėKupiškio rajono savivaldybėLazdijų rajono savivaldybėMarijampolės rajono savivaldybėMažeikių rajono savivaldybėMolėtų rajono savivaldybėNeringos savivaldybėPagėgių rajono savivaldybėPakruojo rajono savivaldybėPanevėžio rajono savivaldybėPasvalio rajono savivaldybėPlungės rajono savivaldybė Prienų rajono savivaldybėRadviliškio rajono savivaldybėRaseinių rajono savivaldybė Rietavo rajono savivaldybėRokiškio rajono savivaldybėSkuodo rajono savivaldybėŠakių rajono savivaldybėŠalčininkų rajono savivaldybėŠiaulių rajono savivaldybėŠilalės rajono savivaldybėŠilutės savivaldybėŠirvintų rajono savivaldybėŠvenčionių rajono savivaldybė Tauragės rajono savivaldybė Telšių rajono savivaldybė Trakų rajono savivaldybė Ukmergės rajono savivaldybėUtenos rajono savivaldybėVarėnos rajono savivaldybėVilkaviškio rajono savivaldybėVilniaus rajono savivaldybėVisagino rajono savivaldybėZarasų rajono savivaldybė

Rytojų kuriame šiandien.
Darna tarp gamtos, verslo ir žmonių atveria naujas perspektyvas investuotojams ir gyventojams.

Darbas

Numatomas darbuotojų trūkumas 2018

 • Grindų ir plytelių klojėjai
 • Metalo apdirbimo staklių derintojai ir operatoriai
 • Reklamos ir rinkodaros specialistai
 • Statybininkai
 • Sunkiasvorių sunkvežimių ir krovininių transporto priemonių vairuotojai

Numatomas darbuotojų perteklius 2018

 • Administravimo ir vykdomieji sekretoriai
 • Apsaugos darbuotojai
 • Apskaitos ir buhalterijos darbuotojai
 • Dažytojai ir giminiškų profesijų darbininkai
 • Jaunesnieji socialiniai  darbuotojai

Paklausiausios profesijos savivaldybėje

Specialistai
 • Sandėliavimo tarnybos tarnautojai
 • Gyvosios gamtos mokslų technikai
 • Administravimo ir vykdomieji sekretoriai
Darbininkai
 • Lengvųjų automobilių, taksi ir furgonų vairuotojai
 • Parduotuvių pardavėjai
 • Virėjai

Daugiau informacijos apie savivaldybėje paklausias ir nepaklausias profesijas rasite Profesijų žemėlapyje

Vidutinis darbo užmokestis Lietuvos įmonėse

SODRA svetainėje skelbiami įmonių mokamo vidutinio darbo užmokesčio duomenys ir galimybės vienos įmonės vidutinį atlyginimą palyginti su kitų ta pačia ekonomine veikla užsiimančių ar toje pačioje savivaldybėje veikiančių bendrovių mokamu atlyginimu

Plačiau

Didžiausią darbuotojų skaičių turinčios įmonės

 • AB „Orlen Lietuva“
 • UAB „Grūstė“
 • Mažeikių ligoninė
 • UAB „Lyra Group“
 • „Pieno žvaigždės“ filialas „Mažeikių Pieninė“
 • UAB „Saurida“
 • UAB „Emas“

Sužinokite daugiau

Darbo biržos paslaugos

Darbo birža padeda asmenims įsidarbinti paskirdama individualų specialistą, su kurio sudaromi užimtumo veiklos planai, skiriami kvalifikacijos kėlimo kursai, asmenys siunčiami baigti profesinio mokymo programas; asmenims, iki 29 metų siūloma programa „Atrask save“, taip pat gali būti teikiama parama pirmam verslui įkurti; vyresniems asmenims suteikiama subsidijavimo paslauga (kai darbdaviui dalis sumokamos algos padengiama valstybės).

Plačiau

LDB parama judumui

Parama judumui – galimybė gauti kelionės išlaidų kompensaciją vykstant į darbą kitame mieste.
Kelionės išlaidos kompensuojamos ne ilgiau kaip 3 mėnesius nuo įsidarbinimo ar dalyvavimo pradžios.
Kompensacijos dydis nuo 25 iki 33 procentų minimalios mėnesio dydžio (priklausomai nuo darbo užmokesčio).

Atstumai iki artimiausių miestų:

 • Telšiai: ~40 KM
 • Naujoji Akmenė: ~ 43 KM
 • Šiauliai: ~80 KM

Plačiau apie LDB paramą darbui kitame mieste

Savarankiška darbo paieška

Work in Lithuania

tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ iniciatyva, kurios tikslas – skatinti užsienyje gyvenančius lietuvius karjerai rinktis Lietuvą. Šis portalas – tai vieta, kur susitinka sėkmingai šalyje veikiančios užsienio bendrovės ir potencialūs darbuotojai, dalijamasi aktualiomis naujienomis, o nusprendusieji grįžti randa ne tik darbo pasiūlymų, bet ir naudingos praktinės informacijos sklandžiam persikėlimui į Lietuvą. 

Meet Frank
Lietuvoje, Suomijoje, Estijoje ir Latvijoje veikianti įdarbinimo programėlė. Ji leidžia darbo ieškantiems asmenims matyti, kurios įmonės nori juos samdyti ir kiek jos linkusios mokėti. Esminis programėlės privalumas – į darbdavį galima kreiptis ir užduoti klausimus anonimiškai.

Didžiausi darbo paieškos portalai Lietuvoje:

Verslas

Savivaldybės teikiama parama verslui

Mažeikių rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo fondas

Informacija apie fondo teikiamas galimybes SVV pateikta Mažeikių rajono savivaldybės tinklalapyje.

Priemonės valdytojo kontaktai
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos skyriaus vyr. specialistė Sigutė Jucytė:
tel. (8 443) 98 248,  faks. (8 443) 25 844,
el. p. sigute.jucyte@mazeikiai.lt

Informacija paruošta pagal "Versli Lietuva" medžiagą

Mažeikių verslo ir turizmo informacijos centras

Centras teikia informaciją ir pagalbą kuriant ir plečiant verslą, taip pat konsultuoja paramos verslui ar informacijos sklaidos, reklamos klausimais bei teikia informaciją apie verslo aplinką Mažeikiuose. Nuorodoje rasite centro veiklos bei teikiamų paslaugų aprašymus bei kontaktus.

Plačiau

Socialinės paslaugos

Savivaldybės teikiamos socialinės paslaugos

Savivaldybės teikiamos socialines paslaugos bei parama. Teikiamos paslaugos apima galimybę kreiptis dėl išmokų vaikui, vienkartinių pašalpų skyrimą, paramą moksleivių maitinimui ar reikmenų įsigijimui, nuolaidas viešosioms paslaugoms ir kt.

Plačiau

Kompleksinės paslaugos šeimai

Kompleksinės paslaugos šeimai – įvairios paslaugos, kuriomis siekiama išspręsti šeimoje kylančias problemas ar palengvinti šeimų kasdieninį gyvenimą. Nors kiekviena savivaldybė pagal savo poreikius pasirenka, kokios paslaugos teikiamos jos teritorijoje, bendrai paslaugos apima psichosocialinę pagalbą, vaikų priežiūros paslaugas, mokymus šeimos finansų planavimo ir valdymo srityje, šeimų stovyklų organizavimą, tarpininkavimo paslaugas ir kt. Nuorodoje rasite visų šias paslaugas teikiančių institucijų kontaktus bei jų teikiamų paslaugų sąrašus.

Plačiau

Nemokama teisinė pagalba

Nemokama teisinė konsultacija, kurios metu galite gauti pagalbą ir patarimus rengiant dokumentus, sprendžiant ginčus ne teismo tvarka, rengiant taikos sutartį ir kt.

Plačiau

Mažeikių rajono Socialinių paslaugų tarnyba

Tarnyba teikia transporto paslaugą asmenims, turintiems negalią ar judėjimo problemų, pagalbą į namus vyresnio amžiaus žmonėms, dienos socialinę globą, socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymo paslaugas ir kt.

Plačiau

Subsidija pirmojo būsto įsigijimui regione

Mažeikių savivaldybėje jaunoms šeimoms galima kreiptis dėl paramos būstui įsigyti. Jaunoms šeimoms siūlomos tokios subsidijos: neauginančioms vaikų – 15 proc.; auginančioms 1 vaiką – 20 proc.; auginančioms 2 vaikus– 25 proc.; auginančioms 3 ir daugiau vaikų – 30 proc. Jauna šeima – kur abu sutuoktiniai arba vienas vaikus auginantis tėvas ar mama yra ne vyresni nei 35 metų. Pagrindiniai žingsniai, kaip kreiptis dėl paramos – nuorodoje.

Plačiau

Naudingos iniciatyvos atvykstantiems

Globalūs Mažeikiai

Globalūs Regionai - iniciatyva, siekianti išplėsti Lietuvos ribas integruojant išvykusius Lietuvius į savo gimtojo miestelio, miesto gyvenimą, suteikiant galimybę prisidėti kuriant miestelio ekonominę gerovę, viešinant regiono potencialą.

Plačiau

City Alumni

Socialinė platforma, skirta suvienyti iš to paties miesto, miestelio ar regiono kilusius asmenis bendrai veiklai gimtojo miesto labui. Jos tikslas – sujungti iš savo miesto išvykusius, tačiau jam neabejingus žmones su gimtąja bendruomene ir paskatinti bendrauti, kurti, veikti kartu.

Plačiau

Informacija atnaujinta: 2018-10-05
MENIU
 • 8 800 22922

Nemokamos linijos:

Skambinant iš užsienio (įprastas tarifas):

MENIU
 • 8 800 22922

Nemokamos linijos:

Skambinant iš užsienio (įprastas tarifas):

Reikia pagalbos?

Klauskite mūsų dabar!