Vienkartinė išmoka gimus vaikui

Kiekvienam gimusiam bei įvaikintam vaikui, kurio gyvenamoji vieta yra deklaruota Lietuvoje, yra mokama vienkartinė išmoka – 440 Eur. Vienkartinė išmoka mokama vienam iš vaiką auginančių tėvų (ar turimam vieninteliam iš tėvų), įtėvių ar vaiko globėjui. Norint gauti šią išmoką, nors vienas iš vaiko tėvų ir vaikas turi būti Lietuvos Respublikoje nuolat gyvenantys asmenys

Dėl vienkartinės išmokos gimus vaikui, įregistravus vaiko gimimą civilinės metrikacijos įstaigoje ir deklaravus vaiko gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje, reikia kreiptis į miesto, kuriame deklaruota gyvenamoji vieta, socialinės paramos skyrių ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo vaiko gimimo dienos, pateikiant lietuvišką vaiko gimimo liudijimą, prašymą bei asmens tapatybės dokumentą.

Paraišką gauti vienkartinę išmoką gimus vaikui galima užpildyti internetu per Elektroninių valdžios vartų portalą, jeigu turite elektroninę bankininkystę, mobilųjį arba elektroninį parašą. Tam, kad galėtumėte užpildyti paraišką internetu, Jūs ir vaikas turite būti registruoti Lietuvoje, o duomenys apie vaiko gimimą ir registraciją turi būti Lietuvos gyventojų registre.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos parengta informacija apie išmokas gimus vaikui:


Šaltinis: Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Informacija atnaujinta: 2021-01-25
MENIU
  • 8 800 22922

Nemokamos linijos:

Skambinant iš užsienio (įprastas tarifas):

MENIU
  • 8 800 22922

Nemokamos linijos:

Skambinant iš užsienio (įprastas tarifas):

Reikia pagalbos?

Klauskite mūsų dabar!