Ignotas Adomavičius

Ką tik baigęs studijas Lietuvoje, Ignotas kartu su pusbroliu išvyko į Londoną pasisemti daugiau žinių apie kavos barus. „Varom į Londoną, čia bus reikalų“ – patikino jį pusbrolis. Ir prasidėjo tikrasis emigranto gyvenimas, nuspalvintas įvairiausiomis spalvomis.

Neapleidęs savo pomėgio – muzikos, Ignotas mėgavosi buvimu svetur. Tačiau sunki emigranto dalia – gyvenimas be mylimos moters ir kambariuke - „kurio dydis, kaip mano drabužinė“ - vis labiau kvietė grįžti į gimtinę.

„Čia [Londone] aš nusipirkau tokią tašę, odinę rankų darbo, ir batus – dabita toks“, pasakojimą mezga Ignotas. Bemiegant darbe apvogė: „Batai yra, o tašės nebėra - su pasais, su visais dalykais“, - apmaudo neslepia pašnekovas.

„[Kitą] nusipirkau tašę, savo kompą, kur gražiai sudėjau tušinukus visus labai tvarkingai, užrašų knygutę gerai sudėjau - viskas taip sudėta buvo, taip viskas sudėliota! …Apvogė antrąsyk: „Nieks nepaimta, išskyrus tą tašę su kompu, su visais tais daikčiukais, tais tušinukais. Antrą kartą mano tašę! Sakau: „viskas, aš važiuoju namo, važiuoju namo į Lietuvą,“ - apsisprendimo grįžti momentą prisimena Ignotas

O Lietuvoje laukė nauji gyvenimo iššūkiai ir galimybės. Daugiau apie Ignoto Adomavičiaus patirtį Londone ir Lietuvoje sukurtą verslą - šviežių makaronu ir raviolių fabriką „Bravopasta” - pamatysite šiame video įraše.

Ankstesnė istorija
Matas Paulinas
Kita istorija
Vilgailė Striužaitė
Informacija atnaujinta: 2021-01-18
MENIU

Nemokamos linijos:

Skambinant iš užsienio (įprastas tarifas):

MENIU

Nemokamos linijos:

Skambinant iš užsienio (įprastas tarifas):