2023/12/22

Ačiū, kad buvote kartu – ,,Renkuosi Lietuvą” komandos atsisveikinimas MIC „Renkuosi Lietuvą“

2023-ųjų metų pabaiga mums tampa ir aštuonerius metus trukusios „Renkuosi Lietuvą“ kelionės pabaiga. 

Per visus šiuos metus Tarptautinės migracijos organizacijos (IOM Lietuva) vykdomas „Renkuosi Lietuvą“ iš nedidelio projekto tapo pačia žinomiausia grįžtantiems lietuviams skirta iniciatyva. Čia informaciją randa ir užsienyje gyvenantys, ir grįžtantys lietuviai, ir  užsieniečiai. Mūsų bendras konsultacijų skaičius jau siekia 65 tūkst, www.renkuosilietuva.lt lankytojų skaičius – 4 mln.  

„Renkuosi Lietuvą“ yra iš užsienio grįžusių lietuvių išaugintas projektas, kuriame dirbantiems žmonėms nuoširdžiai rūpi kiekvienas užduotas klausimas, kiekviena papasakota istorija. Džiaugiamės, kad galėjome būti Jūsų istorijų dalimi. Puikiai atsimename kiekvieną iš Jūsų, kurį turėjome progos pakalbinti gyvai lankydami bendruomenes arba Jums patiems atvykus pas mus, į IOM Lietuva biurą Vilniuje. 

Nuo 2024 -ųjų grįžtančiųjų konsultavimą ir informavimą perima Užsienio reikalų ministerija (URM). Tikimės, kad mūsų pradėti darbai bus tęsiami ir vis daugiau Jūsų sugrįš namo – į Lietuvą. Du pereinamuosius mėnesius konsultacijas teiksime ir mes, ir URM. 

Į mus paskutiniuosius keletą metų kreipiasi vis daugiau užsieniečių, tad imsimės naujo iššūkio. Gal ir Jūsų šeimos nariui, atvykusiam iš svetur, kyla adaptacijos, integracijos klausimų? Savo ateitį Lietuvoje kuriantiems migrantams taip pat reikalinga informacija, konsultacijos ir įvairiapusiškas palaikymas. Geri darbai nesibaigia! 

 

Visada Jūsų – „Renkuosi Lietuvą“ komanda 

Nuo 2024 m. sausio mėn. konsultacijas grįžimo į Lietuvą klausimais diasporos atstovams teikia Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija el. paštu griztu@urm.lt ir telefonu + 370 5 2525 001. Aktuali informacija grįžimo į Lietuvą klausimais - ir interneto svetainėje www.griztu.lt

Komentarai

Ankstesnė naujiena
Kodėl verta auginti vaikus Lietuvoje?
Informacija atnaujinta: 2023-12-28
MENIU

Nemokamos linijos:

Skambinant iš užsienio (įprastas tarifas):

MENIU

Nemokamos linijos:

Skambinant iš užsienio (įprastas tarifas):