Vilniaus miesto savivaldybė

Gyventojų skaičius: 551 879

Per 2018 metus: Atvyko: 17 684, Išvyko: 14 219, Neto (pokytis): 3 465

Nedarbo lygis (2019.02): 7,4%

VDU (2018 III ketv.) („į rankas“): 819 EUR

Vidutinė buto 1m2 kaina (2019.03): 2 025 EUR

LLRI (2019) savivaldybės indeksas: 1 (iš 6 didžiųjų savivaldybių)

Akmenės rajono savivaldybė Alytaus rajono savivaldybėAnykščių rajono savivaldybė Birštono savivaldybėBiržų rajono savivaldybė Druskininkų savivaldybėElektrėnų savivaldybėIgnalinos rajono savivaldybė Jonavos rajono savivaldybėJoniškio rajono savivaldybė Jurbarko rajono savivaldybė Kaišiadorių rajono savivaldybėKalvarijos savivaldybėKauno rajono savivaldybėKazlų Rūdos savivaldybėKėdainių rajono savivaldybėKelmės rajono savivaldybė Klaipėdos rajono savivaldybėKretingos rajono savivaldybėKupiškio rajono savivaldybėLazdijų rajono savivaldybėMarijampolės savivaldybėMažeikių rajono savivaldybėMolėtų rajono savivaldybėNeringos savivaldybėPagėgių savivaldybėPakruojo rajono savivaldybėPanevėžio rajono savivaldybėPasvalio rajono savivaldybėPlungės rajono savivaldybė Prienų rajono savivaldybėRadviliškio rajono savivaldybėRaseinių rajono savivaldybė Rietavo savivaldybėRokiškio rajono savivaldybėSkuodo rajono savivaldybėŠakių rajono savivaldybėŠalčininkų rajono savivaldybėŠiaulių rajono savivaldybėŠilalės rajono savivaldybėŠilutės rajono savivaldybėŠirvintų rajono savivaldybėŠvenčionių rajono savivaldybė Tauragės rajono savivaldybė Telšių rajono savivaldybė Trakų rajono savivaldybė Ukmergės rajono savivaldybėUtenos rajono savivaldybėVarėnos rajono savivaldybėVilkaviškio rajono savivaldybėVilniaus rajono savivaldybėVisagino savivaldybėZarasų rajono savivaldybė

Apie Vilniaus miestą

Į Vilnių iš užsienio grįžtantiems ar atvykstantiems vaikams siūlomas platus spektras galimybių integruotis ar tęsti mokslus: veikia „Vilniaus lietuvių namai“ (skirti padėti vaikams integruotis pasikeitusioje aplinkoje, išmokti lietuvių kalbą bei susipažinti su Lietuvos kultūra bei istorija; mokslas ir gyvenimas mokykloje nemokamas); galimybę įgyti tarptautinį išsilavinimą suteikia Vilniaus Licėjus, Vilnius international school bei American international school; prancūzų kalba galima mokintis Vilniaus tarptautiniame prancūzų licėjuje; mieste taip pat veikia įvairios kalbų mokyklos bei kursai asmenims, kurie nori lankyti lietuvių ar kitos kalbos kursus.

Savivaldybėje veikia kelios iniciatyvos, nukreiptos į užsieniečių integraciją: į Vilnių dirbti atvykstantiems asmenims suteikiama personalizuota atvykimo informacija per „Vilnius relocation guide“ bei „Go Vilnius“ pagalba; įvairias integracijos paslaugas trečių šalių piliečiams teikia „Caritas“ bei centras „Plius“.

Per pastaruosius metus į Vilnių pritraukta daugybė užsienio kompanijų, tokių kaip: „Adform“, ‚Alliance for recruitment“, „Barclays“, „Booking“, „Cgtrader“, „Thermo Fisher“, „Uber“, „Western Union“, „TransferGo“, „Cognizant“, „COWI“, „Cujoai“, „Danske Bank“, „Deloitte“, „Devbridge Group“, „Euromonitor International“, „Intrum“ ir kitos, kurios kuria šimtus darbo vietų ir kurios prisideda ne tik prie miesto, bet ir šalies gerovės kūrimo.

Darbas

Numatomas darbuotojų trūkumas 2019

 • Autobusų ir troleibusų vairuotojai
 • Betonuotojai, betono apdailininkai ir giminiškų profesijų darbininkai
 • Baldų apmušėjai ir giminiškų profesijų darbininkai
 • Elektros inžinerijos technikai
 • Kelių ir pastatų statybos darbininkai

Paklausiausios profesijos savivaldybėje

Specialistai

 • Reklamos ir rinkodaros specialistai
 • Administravimo ir vykdomieji sekretoriai
 • Mechanikos inžinieriai
 • Aplinkos, profesinės sveikatos ir higienos specialistai
 • Pagrindinio ir vidurinio ugdymo mokytojai
 • Taikomųjų programų kūrėjai 

Darbininkai

 • Parduotuvių pardavėjai
 • Virėjai
 • Vandentiekininkai ir vamzdynų montuotojai
 • Siuvėjai, kailininkai ir kepurininkai
 • Kiemsargiai ir giminiškų profesijų darbininkai
 • Variklinių transporto priemonių mechanikai ir taisytojai

Daugiau informacijos apie savivaldybėje paklausias ir nepaklausias profesijas rasite Profesijų žemėlapyje

Vidutinis darbo užmokestis Lietuvos įmonėse

Sodros svetainėje skelbiami įmonių mokamo vidutinio darbo užmokesčio duomenys ir galimybės vienos įmonės vidutinį atlyginimą palyginti su kitų ta pačia ekonomine veikla užsiimančių ar toje pačioje savivaldybėje veikiančių bendrovių mokamu atlyginimu.

Skaityti plačiau

Didžiausią darbuotojų skaičių turinčios įmonės

UAB „Maxima LT“
AB „Lietuvos Geležinkeliai‘
UAB „Palink“
VšĮ Vilniaus Universitetinė ligoninė Santaros klinikos
AB „Lietuvos paštas“
Vilniaus Universitetas
UAB „Norfos mažmena“
UAB „Rimi Lietuva“
„Danske Bank A/S“ Lietuvos filialas

Skaityti plačiau

Užimtumo tarnybos paslaugos

Užimtumo tarnyba padeda asmenims įsidarbinti paskirdama individualų specialistą, su kurio sudaromi užimtumo veiklos planai, skiriami kvalifikacijos kėlimo kursai, asmenys siunčiami baigti profesinio mokymo programas; asmenims, iki 29 metų siūloma programa „Atrask save“, taip pat gali būti teikiama parama pirmam verslui įkurti; vyresniems asmenims suteikiama subsidijavimo paslauga (kai darbdaviui dalis sumokamos algos padengiama valstybės).

Skaityti plačiau

Užimtumo tarnybos parama judumui

Parama judumui – galimybė gauti kelionės išlaidų kompensaciją vykstant į darbą kitame mieste. 
Kelionės išlaidos kompensuojamos ne ilgiau kaip 3 mėnesius nuo įsidarbinimo ar dalyvavimo pradžios. 
Kompensacijos dydis nuo 25 iki 33 procentų minimalios mėnesio dydžio (priklausomai nuo darbo užmokesčio). 
Atstumai iki artimiausių miestų:

 • Ukmergė: ~72 KM
 • Elektrėnai: ~ 50 KM
 • Šalčininkai: ~ 50KM

Skaityti plačiau

Verslas

Park Town Verslo parkas

Park Town – tai vieni pažangiausių Europoje A klasės biurų. Patalpas galima pritaikyti įvairiems poreikiams, yra galimybė rinktis iš daugiau nei 22 000 m2. 

Skaityti plačiau

Vilnius Business Park

„Vilnius Business Park“ yra kuriamas šiaurinėje Vilniaus miesto dalyje greta svarbiausių transporto arterijų. Verslo parkui parinkta strategiškai patogi vieta leidžia greitai ir patogiai pasiekti ne tik Vilniaus miesto centrą, bet ir Kauno – Klaipėdos bei Panevėžio – Rygos kryptimis esančius objektus. „Vilnius Business Park“ yra skirtas bendrovėms, ieškančioms administracinių, gamybinių ar logistikos patalpų nuo 1000 m2 iki 50 000 m2. 

Skaityti plačiau 

Northtown technologijų parkas

Parkas savo teritorijoje sutelkia inovacines veiklas vystančius investuotojus tam, kad būtų sudarytos sąlygos, skatinančios inovatyvių įmonių augimą, mažinant naujų produktų kūrimo ir komercializavimo kaštus, pasinaudojant inovacijų kūrimui reikalingų išteklių, vertės grandinių tinklo, mokslo ir verslo klasterių teikiamomis galimybėmis. Parko tikslas stiprinti inovacijų sistemą, siekiant pritraukti užsienio investuotojus ir didinti šalies aukštųjų technologijų įmonių konkurencingumą, sukuriant infrastruktūrą ir komunikacijas.

Skaityti plačiau 

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas

Saulėtekio slėnio mokslo technologijų parkas yra ne pelno siekianti organizacija, įsteigta 2003 m. Parkas pasižymi giliomis tradicijomis ugdant verslumą, skatinant verslo ir mokslo bendradarbiavimą, teikiant infrastruktūros ir kitas inovacijų paramos paslaugas jaunoms inovatyvioms įmonėms ir kitam, žinioms imliam, verslui. Parkas veikia didžiausiame Lietuvoje studijų ir mokslo infrastruktūros komplekse Saulėtekio slėnyje, kur veikia stipriausi šalies universitetai, mokosi 15 000 studentų, dirba 5000 mokslininkų, veikia atviros prieigos centrai bei Biotechnologijų verslo inkubatorius. 

Skaityti plačiau 

Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas

Viešoji įstaiga „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“ yra pelno nesiekianti organizacija, veikianti fizinių ir technologinių mokslų, inovacijų, žinių visuomenės, mokslinių tyrimų, mokslo, studijų ir verslo bendradarbiavimo srityse. Parko tikslas – teikti paramą įmonėms, veikiančioms taikomųjų mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros srityse, komercializuoti mokslo ir studijų įstaigų atliekamų mokslinių tyrimų rezultatus, skatinti verslo, mokslo ir studijų integraciją fizinių ir technologinių mokslų srityje, tuo būdu prisidedant prie eksporto skatinimo, šalies konkurencingumo didinimo ir žinių pagrindu plėtojamos ekonomikos kūrimo. Parkas leidžia įmonėms palankiomis sąlygomis nuomoti patalpas ir teikti verslo valdymo, informacines, konsultavimo, kvalifikacijos kėlimo, buhalterinės apskaitos ir kitas paslaugas. Parkas dalyvauja mokslinių ir tiriamųjų centrų bei bendro naudojimo (atviros prieigos) mokslo tyrimų ir technologinės plėtros infrastruktūros kūrime. Taip pat parkas yra Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio – LITEK narys. 

Skaityti plačiau 

Bendradarbystės erdvės Vilniuje:

Švietimas

Bendras švietimo lygis

Vidutinis mokinių skaičius klasėje:

 • 1-4 klasėse 22 mokiniai
 • 5-8 klasėse 24 mokiniai
 • 9-12, I-IV gimnazijos klasėse 24 mokiniai

Daugiau apie bendrą švietimo lygį

Aukštesni nei šalies vidurkis VBE rodikliai:

 • IT
 • lietuvių kalbos
 • matematikos
 • užsienio kalbų
 • chemijos
 • fizikos
 • istorijos

Aukščiausios kvalifikacijos mokytojų dalis: 30 %

Mokykloje gerai besijaučiančių mokinių dalis: 52 %

Olimpiadų prizininkai 10 000 mokinių: 21,2

Valstybinius brandos egzaminus išlaikiusiųjų dalis:

 • 3 ir daugiau VBE 67 %
 • bent vieną VBE 88 %

ŠMM mokslo kokybės žemėlapis

Švietimo ir mokslo ministerijos parengtas žemėlapis, kuriame pateikiami duomenys apie mokslo pasiekimų skirtumus tarp skirtingų savivaldybių. Žemėlapyje nurodyti kokie yra mokinių pasiekimai lietuvių kalboje ir matematikoje, taip pat vidutinis mokinių skaičius klasėje, statistika apie bendrą situaciją Lietuvoje.

Skaityti plačiau

Informacija apie darželius

Nuorodoje pateikiama informacija apie laisvas vietas jūsų pasirinktame darželyje bei suteikiama galimybė pateikti prašymą leisti vaiką į darželį.

Informacija apie mokyklas

Nuorodoje pateikiama informacija apie laisvas vietas jūsų pasirinktoje mokykloje bei suteikiama galimybė pateikti prašymą leisti vaiką į mokyklą.

Mokyklų žemėlapis

Pateikiamoje nuorodoje galite rasti visas  valstybines mokyklas Vilniaus mieste. Pasirinkus norimą instituciją, jums bus pateikiamas jos pavadinimas, adresas, mokymo kalba ir mokyklos tipas. 

Informacija apie moksleivių neformalųjį ugdymą

Šioje svetainėje yra pateikiama reikalinga informacija apie įvairias veiklas vaikams ir jaunimui Vilniaus mieste. Taip pat yra informacija apie renginius ir savanorystę. 

Nuotolinis mokymasis Ozo gimnazijoje

Ozo gimnazija suteikia galimybę suaugusiems ir vaikams mokytis visų 1-8 ir I-IV gimnazijos klasių mokomųjų dalykų nuotoliniu būdu. Mokytis gali visi LR piliečiai bei lietuvių kilmės asmenys. Baigę kursą mokiniai gauna valstybės pripažintus išsilavinimą patvirtinančius dokumentus. Mokiniai, grįžę į Lietuvą, nepatirdami atskirties ir nelaikydami privalomojo mokomųjų dalykų žinių patikrinimo, tęsti mokymąsi savo rajono, miesto mokyklose. 

Plačiau apie mokyklą

Vilniaus licėjus

Vilniaus licėjus suteikia galimybę 11-12 kl. mokytis anglų kalba ir dalyvauti tarptautinio bakalaureato (IB) programoje.

Plačiau apie tai

Vilnius international school

Vilniaus tarptautinę mokyklą 2004 m. Įkūrė Danijos, Suomijos, Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų tėvų ir pedagogų grupė, kurių kiekvienas siekė savo vaikams skirtos edukacinės patirties, kitokios negu tos, kurios tuo metu buvo Vilniuje. Jie numatė mokyklą, atspindinčią demokratinės ir daugiakultūrės visuomenės vertybes, o kartu ir pagarbą lietuvių kultūrai ir tradicijoms. Mokykla yra įsikūrusi Vilniaus senamiestyje. Mokiniai mokosi anglų kalba, taip pat gali mokytis pagal Tarptautinio bakalaureato programą

Plačiau apie mokyklą

American international school

1993 m. įkurta viena pirmųjų  tarptautinių mokyklų Vilniuje, yra visame pasaulyje veikiančių mokyklų tinklo dalis. Mokyklos tikslas - sudaryti sąlygas į Lietuvą atvykusių diplomatų, verslininkų ir nuolat Lietuvoje gyvenančių šeimų vaikams mokytis anglų kalba pagal formaliojo ugdymo programą, kuri užtikrina mokymo(-si) programos tęstinumą vykstant mokytis iš vienos šalies į kitą. AISV suteikta dviejų tarptautinių organizacijų (CIS ir MSA) akreditacija, taip pat AISV yra Tarptautinio bakalaureato (IB) pasaulio mokyklų tinklo dalis ir nuo 2013-2014 mokslo metų 11-12 klasių moksleiviai gali mokytis pagal IB Diplomo programą.  

Plačiau apie mokyklą

Vilniaus tarptautinis prancūzų licėjus

Mokyklos tikslas – tarnauti visuomenei. Lycée International Français de Vilnius (LIFV) priklauso AEFE (Agence pour l'enseignement français à l'étranger) tinklui, kuri yra prižiūrima Prancūzijos URM, ir skiria ypatingą dėmesį mokymuisi pagal Prancūzijos ugdymo modelį. Mokymas vyksta prancūzų kalba, taip pat yra mokoma anglų ir lietuvių kalbos. 

Plačiau apie mokyklą

Kalbų mokyklos

Vilniaus mieste yra galimybė mokytis kalbų mokyklose. Galima mokytis tiek grupėse, tiek individualiai. Siūlomų kalbų kursų ir jų kainos siūloma teirautis pačių mokyklų. 

Skaityti plačiau

Lietuvių kalbos kursai VU

Vilniaus universitete Lituanistinių studijų katedra siūlo įvairios trukmės ir kainos lietuvių kalbos kursus užsieniečiams. 

Skaityti plačiau

Vilniaus lietuvių namai

Nemažai lietuvių šeimų, gyvenančių užsienyje, savo vaikams parenka Vilniaus lietuvių namus. Tai Švietimo ir mokslo ministerijos įsteigta gimnazija, vykdanti pradinio, pagrindinio, vidurinio ugdymo programas. Jos paskirtis – lietuvių kilmės tremtinių, politinių kalinių palikuonių, užsieniečių ir Lietuvos piliečių, atvykusių ar grįžusių gyventi į Lietuvą, užsienyje gyvenančių Lietuvos piliečių bendrasis ugdymas. Mokslas, gyvenimas bendrabutyje ir maitinimas yra nemokami ir finansuojami iš valstybės lėšų.

Plačiau apie mokyklą

Vilniaus Aleksandro Puškino mokykla

Vilniaus Aleksandro Puškino mokykla priklauso tinklui mokyklų, kurios gali priimti į Lietuvą grįžtančių lietuvių vaikus. Mokykloje sukaupta patirtis mokant vaikus, kuriems reikia stiprinti lietuvių kalbos žinias, yra galimybė sudaryti specialias klases, kuriose vaikai mokosi papildomai ar vien lietuvių kalbos.

Plačiau apie mokyklą

Trečiojo amžiaus universitetas

Medardo Čoboto trečiojo amžiau universitetas - tai savarankiška, savanoriška visuomeninė organizacija, neformaliojo suaugusiųjų švietimo institucija, savo veikla užtikrinanti vyresnio amžiaus žmonių integraciją į visuomenę. Yra galimybė rinktis iš daugiau nei 10 fakultetų.

Skaityti plačiau

Socialinės paslaugos

Savivaldybės teikiamos socialinės paslaugos bei išmokos

Nuorodoje rasite savivaldybės teikiamas socialines paslaugas, paramą bei jų prašymo formas. Teikiamos paslaugos apima galimybę kreiptis dėl išmokų vaikui, vienkartinių pašalpų skyrimą, paramą moksleivių maitinimui ar reikmenų įsigijimui, nuolaidas viešosioms paslaugoms ir kt.

Skaityti plačiau

Kompleksinės paslaugos šeimai

Vilniaus miesto savivaldybė kviečia šeimas, kurios kasdieniame gyvenime susiduriančias su įvairiais iššūkiais ir sunkumais – patyrusius artimo netektį, skyrybas, ligą ir pan., tėvus, susiduriančius su vaikų auginimo/auklėjimo sunkumais, auginančius vaikus su negalia, besilaukiančias moteris, šeimas, slaugančias artimuosius namuose, asmenis, turinčius problemų dėl narkotinių ar kitokių psichotropinių medžiagų vartojimo, priklausomus nuo azartinių lošimų ir kt.

Skaityti plačiau

Vilniaus miesto socialinės paramos centras

Vilniaus miesto socialinės paramos centras teikia socialinę paramą Vilniaus gyventojams, kurie negali savarankiškai rūpintis savo asmeniniu (šeimos) gyvenimu ir kuriems būtina pagalba tenkinant jų būtinuosius poreikius bei sprendžiant socialines problemas.

Skaityti plačiau

Nemokama teisinė pagalba

Vilniaus universiteto Teisės klinika nuo 1998 m. teikia nemokamą teisinę pagalbą, o nuo 2018 m. – ir valstybės garantuojamą pirminę teisinę pagalbą. Klinikoje konsultuoja vyresniųjų kursų Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studentai. Paslaugų kokybę užtikrina praktikos grupių kuratoriai – profesionalūs teisininkai, advokatai, Teisės fakulteto mokslo darbuotojai.

Skaityti plačiau

Naudingos iniciatyvos atvykstantiems

Vilnius relocation guide

Tinklapio ir trumpo klausimyno pagalba atvykstantiems į Vilnių bus suteikta personalizuota persikėlimo informacija. Relocation guide yra pagrįstas žmonių, kurie jau persikėlė į Vilnių, patirtimi. 

Skaityti plačiau

City Alumni

City Alumni – tai socialinė platforma, skirta suvienyti iš to paties miesto, miestelio ar regiono kilusius asmenis bendrai veiklai gimtojo miesto labui. Jos tikslas – sujungti iš savo miesto išvykusius, tačiau jam neabejingus žmones su gimtąja bendruomene ir paskatinti bendrauti, kurti, veikti kartu.

Skaityti plačiau

Vilniaus arkivyskupijos "Carito" Dienos centras "Kultūrų namai"

Centro tikslas sukurti svetingą aplinką pabėgėliams, migrantams bei trečiųjų šalių piliečiams. Stengiamasi jiems suteikti visokeriopą pagalbą bei padėti susitikti su vietinėmis bendruomenėmis. Centre organizuojami lavinamieji bei ugdomieji užsiėmimai vaikams ir suaugusiems, teikiamos socialinės, teisinės, psichologinės konsultacijos. Dienos centre galima naudotis kompiuteriais, internetu, biblioteka, lankyti lietuvių, anglų, vokiečių kalbų kursus. Centre esanti savanorių komanda padeda kurti socialinius ryšius su vietinėmis bendruomenėmis. Užsieniečiai taip pat yra kviečiami dalyvauti įvairiose organizuojamose veiklose: renginiuose, mokymuose, stovyklose, įvairiose iniciatyvose ir kt. 

Skaityti plačiau

Socialinių-edukacinių iniciatyvų centras "Plius"

Centras organizuoja užsieniečiams  kultūrinius renginius, siūlo lietuvių kalbos kursus, teikia teisines konsultacijas ir palengvina užsieniečių integraciją į Lietuvos visuomenę.

Galbūt žinote ar turite iniciatyvą, teikiate paslaugą kuri būtų naudinga sugrįžtantiems lietuviams, atvykstantiems užsieniečiams ar užsienyje gyvenantiems tautiečiams? Parašykite mums!

Laisvalaikis

Aktyviam poilsiui:

Slidinėjimas

Čiuožinėjimas

 Dažasvydis

    Golfas

    Jodinėjimas žirgais

    Uno park
    Belmonto pramogų parkas
    Batutų pramogų centras Skypark
    Liepkalnio vasaros pramogų parkas
    Nuotykių poligonas „Madmotors“
    Vandens parkas „Vichy“

    Lauko tenisas:

    Stalo tenisas

     

    Ramiam poilsiui:

    Paplūdimiai

    • Balžio I paplūdimys
    • Balžio II paplūdimys
    • Salotės paplūdimys
    • Valakampių I paplūdimys
    • Valakampių II paplūdimys
    • Žaliųjų ežerų paplūdimys
    • Žirmūnų paplūdimys
    • Tapelių I paplūdimys
    • Tapelių II paplūdimys
    • Villa Alicante
    • Vilnoja

    Teatras, kinas, muzika

    Nuorodoje rasite vietas, kuriose organizuojami įvairūs kultūros renginiai, koncertai, spektakliai bei kitos veiklos, kuriose tiek miesto gyventojai, tiek jo svečiai gali lankytis visus metus.

    Skrydžiai oro balionais
    Vilniaus parkai

     

    Ką pamatyti:

    Vilniaus planetariumas

    Vienintelis Lietuvoje specializuotas astronomijos ir gamtos mokslų informacijos centras, kurio kupolo formos Žvaigždžių salėje unikalia projekcine aparatūra rodomas įvairiose Žemės vietose stebimas žvaigždėtas dangus ir jame vykstantys reiškiniai. Planetariumas Vilniuje veikia jau 56 metus (įsteigtas 1962m.).

    Valdovų rūmai
    Gedimino pilies bokštas ir Lietuvos Nacionalinis muziejus
    Aušros vartai
    Šv. Onos bažnyčia
    Užupio respublika
    Trijų kryžių paminklas
    Televizijos bokštas
    Vilniaus panoramos

    Nuorodoje pateikiamos vietos, iš kurių galite pasigėrėti Lietuvos sostinės panoramomis

    Daugiau informacijos – Vilniaus turizmo informacijos centre

    Informacija apie laisvalaikį Vilniuje

    Pateiktoje nuorodoje rasite informaciją apie laisvalaikį Lietuvos sostinėje. Paspaudę ant nuorodos galėsite pasirinkti Jus dominančią kategoriją ir rasti norimą pramogą.

    Rekomenduojamos aplikacijos Vilniaus turistams

    Pateiktoje nuorodoje rasite naudingas aplikacijas, kurios padės geriau pažinti miestą bei jo įžymybes.

    Miesto Žirafos
    Miesto Žirafos – internetinis portalas ir mobilioji programėlė apie Lietuvos didmiesčių kultūrinį gyvenimą ir pramogas. Jų tikslas –pateikti vartotojams informaciją apie vykstančius renginius ir pramogas kaip įmanoma patogiau. Čia kiekvienas ras glaustą ir aiškią aktualiausių ir įdomiausių įvykių suvestinę, renginių rekomendacijas.

    Informacija atnaujinta: 2020-10-22
    MENIU
    • 8 800 22922

    Nemokamos linijos:

    Skambinant iš užsienio (įprastas tarifas):

    MENIU
    • 8 800 22922

    Nemokamos linijos:

    Skambinant iš užsienio (įprastas tarifas):

    Reikia pagalbos?

    Klauskite mūsų dabar!